Kování na dveře
Kliky - náhodné kování point
dveřní kování klika ke dveřím GEMONA - R 1. klika ke dveřím GEMONA - R
klika ke dveřím GEMONA - R

dveřní kování Madlo 080 2. Madlo 080
Madlo 080

dveřní kování Klika Metro 3. Klika Metro
Klika Metro

dveřní kování OPERA ottone - 1055 PN 4. OPERA ottone - 1055 PN
OPERA ottone - 1055 PN

dveřní kování samozavírač dveří TS 1000 5. samozavírač dveří TS 1000
samozavírač dveří TS 1000

KOVÁNÍ-NA-DVEŘE.EU KOVÁNÍ-NA-DVEŘE.EU

weby

Levné letenky
point

Kliky ke dveřím - kategorie

KOVÁNÍ-NA-DVEŘE.EU

Dělení kování a klik ke dveřím 

 

HLINÍKOVÉ KLIKY 


Jedná se o ekonomickou třídu klik. Vzhledem k dobrým a dlouhodobým zkušenostem, které máme déle než šest let, jsme záruku zvýšili u některých výrobků o dalších 12 měsíců.


MOSAZNÉ KLIKY nebo KLIKY ZE SLITINY ZINKU 


Dvěřní kliky v této sérii jsou starostlivě vybrány od renomovaných evropských výrobců (TUPAI Portugalsko, MARIANI a jiných, většinou italských výrobců). Uvedená série zahrnuje jednodušší a lacinější modely, střední třídu, až po designové kliky.

U většiny klik z této série je použita nově vyvinutá šroubovací rozeta, kterou oceníte pro její jednoduchou montáž a dokonalou funkčnost. Velká část klik v této sérii (TUPAI) má nové zdokonalené uchycení krytky rozety speciálním speciálním klikem.

V této sérii klik je především důležité vybrat správný povrch kliky vzhledem k umístění a použití kliky ve vybraném prostředí.  Podmínkou splnění maximální záruky je dodržování našich upozornění a doporučení.


KLIKY Z NEREZU - NEREZOVÉ OCELI 


Hlavní zastoupení v této sérii klik má portugalský výrobce TUPAI. Modely jsou vyrobeny z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli. Ve výrobcích je použita vysokokvalitní patentovaná mechanika uložená v zinkovém pouzdře. Od roku 2009 v prodeji s klikovým sys-témem necvakávání krytek mechaniky. Kliky jsou vhodné do prostor s vysokou frekvencí pohybu lidí. Poskytovaná záruka je u některých výrobků rozšířena na  5 let na kompletní výrobek.


DVEŘNÍ KOULE, MADLA  A  ROZETY 


Dveřní koule a madla – mohou být pevné i otočné. V naší nabídce najdete různé designy, tvary, materiály a povrchové úpravy.

Rozety – jsou použity u jednotlivých sérií dveřních klik a zároveň slouží i jako náhradní díly.


NEREZ/MOSAZ nebo SLITINA ZINKU


Pro výrobu se používají velmi kvalitní materiály – nerezavějící ocel, mosaz nebo slitina zinku. Mechanické části klik jsou stejně tak

kvalitní jako v předcházející sérii NEREZ. Kliky jsou vhodné do prostor s vysokou frekvencí pohybu lidí. Výrobce poskytuje u některých výrobků zvýšenou záruku 5 let.


BEZPEČNOSTNÍ KOVÁNÍ KE DVEŘÍM


V nabídce máme bohatý výběr certifikovaných bezpečnostních kování v bezpečnostní třídě 3 (BT3). Kování je přizpůsobeno v Če-chách používáným zámkům v rozteči 72, 90, 92 mm. Velkou výhodou je možnost jejich sladění s interiérovým kováním v různých povrchových úpravách a barevných odstínech. V nabídce máme i rozetové (dělené) bezpečnostní kování.

Bezpečnostní kování se montuje pomocí dlouhých šroubů z vnitřní strany. Z venkovní strany může být koule, madlo nebo klika s ochranným štítem proti rozlomení a odvrtání bezpečnostní vložky. Některé typy mají ochrannou krytku (překrytí), které zabraňuje nežádoucí manipulaci s vložkou.


KOVANÉ KLIKY KE DVEŘÍM 


Jedná se o individuální sérii klik vhodnou zejména pro venkovní použití (brány, vstupy do domů a budov s osobitým charakterem).Kliky jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a jsou vhodné do jakéhokoliv prostředí.


OKENNÍ KLIKY 


K většině klik na dveře nabízíme ke sladění Vašeho interiéru i kliky na okna (převážně na euro okna).


DOPLŇKY 

V eShopu si můžete vybrat z množství doplňků k dveřnímu kování, jako jsou např. samozavírače dveří, zarážky dveří, držáky dřevěných madel, dřevěná madla, nerezová madla, atd. .... 


Dveřní kování
Přihlášení point
Email:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
KOVÁNÍ-NA-DVEŘE.EU KOVÁNÍ-NA-DVEŘE.EU
Nejprodávanější point
ŠROUBY NA PROŠROUBOVÁNÍ 1. ŠROUBY NA PROŠROUBOVÁNÍ
ŠROUBY NA PROŠROUBOVÁNÍ

klika ke dveřím Pavlína 2. klika ke dveřím Pavlína
klika ke dveřím Pavlína

Štítové kování BREMEN 3. Štítové kování BREMEN
Štítové kování BREMEN

rozetové kování MARS UNO 4. rozetové kování MARS UNO
rozetové kování MARS UNO

STAVĚČ DVEŘÍ VELKÝ 330 5. STAVĚČ DVEŘÍ VELKÝ 330
STAVĚČ DVEŘÍ VELKÝ 330

KOVÁNÍ-NA-DVEŘE.EU KOVÁNÍ-NA-DVEŘE.EU

2020 - Všechna práva vyhrazena e-shop kovani-na-dvere.eu Copyright © 2020  MAIL |  sitemap |  Angličtina |  Anglicko český slovník  |  Česko anglický slovník

Graf ceny zlata |  Cena zlata  |  Zahradní nábytek |  Profesionální nářadí  |  nábytkové kování do kuchyně

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace